Text

 

Autorisert

Regnskapsførerselskap

 

Button
Text

Ansatte


Text

Helge Mathisen

 

Daglig leder
Tlf. 760 54 240
Mob. 478 81 800
e.post: helge@vvregnskap.no

Text

Terje Hansen

 

Regnskapsmedarbeider
Tlf. 760 54 240
Dir. 947 97 908
e.post: terje@vvregnskap.no

Text

Remi Mikal Larsen

 

Autorisert regnskapsfører
Tlf. 760 54 240
Mob. 960 10 930
e.post: remi@vvregnskap.no

Text

Vibeke Barth


Autorisert regnskapsfører
Tlf. 760 54 240

Mob. 970 15 744
e.post: vibeke@vvregnskap.no

Text

Simone Larsen

 

Regnskapsfører
Tlf. 760 54 240

Dir. 947 96 367
e.post: simone@vvregnskap.no

Text

Siril Rondung

 

Regnskapsfører
Tlf. 760 54 240

Dir. 468 02 685
e.post: siril@vvregnskap.no

Text

Christine Willhelmsen

 

Kontormedarbeider
Tlf. 760 54 240

Dir. 468 01 624
e.post: christine@vvregnskap.no

Text

Ledige Stillinger


Text

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Text

Icon made by Eucalyp from www.flaticon.com Editap 2017 All rights reserved

Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon